Bizden Haberler
Şirketimizden haberler
 
Selpa Hilal Evleri
Daha Fazlası için tıklayınız

Hakkımızda

SELPA, kurduğu yerli ve yabancı stratejik ortaklıklar ile gelişmiş mimari, mühendislik ve yapım konularında aradığı teknik ve mimari desteğe her zaman erişmektedir.

SELPA, global partnerleri ile yaptığı karşılıklı biligi ve tecrübe paylaşımı sayesinde en son mimari trendler, yapım metodları ve çevresel hususlar ile ilgili daima kendini güncellemektedir.

SELPA'ın teknik kadrosu; bilgisi, tecrübesi, yönetim becerisi ve takım çalışmasına verdiği önem sayesinde, inşaat projelerine özgü ekonomik, çevresel ve süresel zorluklarla mücadele edebilen, gerçekçi öngörülerde bulunan, uygulamada karşılaşılan sorunlara optimum çözümler üreten, işveren ve taraflar arasında güven tesis eden, uzman mühendis ve mimarlardan oluşmaktadır.

SELPA, üstlendiği işleri başarıyla tamamlamanın ötesine geçerek, üretim sonucunda, yıllar boyunca hizmet verebilen, sevilen ve itibar gören kent simgesi eserler ortaya çıkarmak için özenli ve hummalı çalışmalar yapmakta ve projelere artı değer katmaktadır. 30 yılı aşkın süredir hedeflerini global arenada gerçekleştiren şirketimiz, her geçen gün büyümekte ve ülkemize ve işverenlerimize sorumluluklarını yerine getirerek hedeflerini daha da ileriye taşımaktadır.

Lütfen şirketimizin hizmetleri ve nitelikleri hakkında daha fazla bilgi için irtibat bilgilerinden şirketimize ulaşınız.

 
 
Hızlı İletişim
Adres : Erenler Mah. Gazanfer Bilge Bulvarı Deve Bağırtan Sok. No:85/C İzmit KOCAELİ
Telefon :  0 262 323 25 41
E-mail : info@selpayapi.com
 
Foto Galeriden
 
Faaliyetlerimiz
Takip Edin
Anasayfa İletişim